1992’de başlayan güzellik yolculuğunda bugün Doğuş Kozmetik SPA Group, dünyada lider Profesyonel Kozmetik markaların temsilciliğini yanı sıra SPA & Wellness Bakım Ekipmanları ve Medikal Cihazlar alanında pazar lideri konumundadır. Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte değerli çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla aldığımız güçle 30 yıldır başarımızı sürdürmekteyiz.
 
 
30 yıllık birikimin verdiği özgüvenle Doğuş Kozmetik SPA Group, yer aldığı sektörlerde dünyada ses getirecek ürünlerle var olmaya ve yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Doğuş Kozmetik SPA Group, 1992’den beri özverili çalışanları, sadık iş ortakları ve yolcuları sayesinde bir başarı hikâyesi yazmaktadır.

Doğuş Kozmetik SPA Group’un değerleri, dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek ve her geçen gün artan ihracat potansiyeliyle bu konumunu ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine de katkı sağlamaktır. Doğuş Kozmetik SPA Group’un sahip olduğu bu niteliklerin kaynağında tüm iş uygulamalarında benimsenen ilkeler bütünü vardır. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını karar alma sürecinin merkezinde tutmak, kaliteden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamak bunların başında gelir.

Kısa sürede yakaladığımız bu başarımızı yüksek kalite standartlarımıza, üstün hizmet anlayışımıza, dürüstlüğümüze ve bizimle yol alan seçkin bayilerimize borçluyuz. 30. yılımızda başarılarımıza katkısı bulunan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bize olan destekleri ve güvenleri için teşekkürlerimizle…