Cross KS-1001 7 ÖZELLİK BİR ARADA / KOMPAKT CİLT BAKIM ÜNİTESİ

Cross KS-1001 7 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ

Vapazon, Loop (LED), Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, son teknoloji ve şık tasarımı ile tek bir cihazda.

Vapazon
Cilt bakımının ilk adımı olan Vapazon ile ‘su buharı’ veya ‘ozon’ seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesini ayarlayanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir çalışma sağlar.
 
Loop (LED)
Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması, 1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.
 
Galvanik
Galvanik başlığı ile, nem yetersizliği olan kuru ciltler, besin yetersizliği olan olgun ve yaşlı ciltler ve yağlı ciltler için özel bakımlar yapılabilir. Pozitron (Anod) cilde asit karışımını uygular, sinirleri rahatlatır, kan akışını azaltır, lif yapısını geliştirir, gözenekleri küçültür, kırmızı izleri azaltır, hücre geçirgenliğini arttırır ve cildin derinliklerine nüfuzu kolay olmayan besinleri iletir, yoğun bir bakım yapar. 
 
Yüksek Frekans
Kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik ve canlılık katar. Hücre metabolizmasını destekler. Cilt üzerindeki ısıtma etkisi sayesinde hücre geçirgenliğini arttırır, cildin emilim gücü yükselir ve böylelikle güzellik ve cilt bakım ürünlerinin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar.
 
Frimatör
KS-1001 Frimatör başlığı çeşitli uygulamalar için özel başlıklardan oluşan fırça seti ile, el ve ayak bakımından, yüz  bölgesi cilt temizliğine, vücuttaki büyük alanların temizlik ve masajından, yüzdeki küçük alanların temizlik ve masajına kadar çok çeşitli bakım ve tedaviler yapılabilir. Fırça dönüş yönü, enerji seviyesi ve bakım süresi ayarlanabilir.
 
Sprey
Vakum pompasının üretiği pozitif hava akımını kullanır. Bakımda kullanılan tonik, solüsyon vb. sıvıları sprey şişesinden püskürtür. 
 
Vakum
Vakum pompasının negatif basınç hava akımını kullanarak, ciltte bulunan siyah noktaları, iltihaplı sivilceleri, gözeneklerdeki yağı ve kiri vakumlayarak temizler.