Doğuş Kozmetik SPA Group, 1992 yılında Güzellik Merkezi İşletmeciliği yaparak sektöre giren bugün ise, dünyada lider Profesyonel Kozmetik markaların temsilciliğinin yanı sıra SPA & Wellness bakım ekipmanları, Medikal Cihazlar alanında da pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Güzellik Merkezi, Wellness & SPA Profesyonel Kozmetik, Ekipman ve Cihazları konusunda sektöründe birçok ilke ve yeniliğe imza atarak çok kısa sürede Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayii sayısına ulaşan, 2000 yılından itibaren de büyük yeniliklerle cihaz, ekipman ve kozmetik ithalatı satışına başlamış bir şirkettir. Merkezi Almanya'da bulunan CROSS Baden-Baden GmbH markasının tüm dünya ülkelerine satışını gerçekleştirmektedir. Marka dünya pazarında da liderliğini koruyarak, doğru adımlarla ileriye dönük yatırım geleneğini üretime ve teknolojiye verilen önem ile birlikte, çalışanlarından ve iş ortaklarından aldığı güçle, 26 yıldır başarıyı sürdürülebilir şekilde devam ettirmektedir.

Profesyonel Kozmetik, Medikal Cihazlar ve SPA & Wellness Ekipmanlarında tartışmasız pazar lideri olan Doğuş Kozmetik SPA Group, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere zincir otellere ve butik otellere tam donanımlı hizmet sunmakla birlikte aynı zamanda bir SPA'nın projelendirilip açılışına, açılışı sonrasında işletmeciliğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni, en trend SPA akımlarını, kozmetikte yükselen trendleri ve son teknolojilerini SPA otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır.
 
Doğuş Kozmetik SPA Group Almanya, İtalya, Fransa, Danimarka, Amerika, Kore, Tayland ve Tayvan’dan dünyaca bilinen firmaların Türkiye temsilciliklerini almıştır. Güzellik Merkezleri ve SPA & Wellness’larda kullanılan Profesyonel Kozmetik dünya markaları olan Biodroga, Biodroga MD, Bioline Jato, Algotherm, Elements, Futuresse, Comfort Zone markalarının yanı sıra doğal kozmetikte devrim yaratan kendi markası Natural Secret ve şimdi de Medikal & Lüks Profesyonel Kozmetik markası B2C MD (Beauty Code MD) ile bu alandaki iddiasını da sürdürmeye devam etmektedir.
 • 2000 yılında kozmetik ithalatına başlayan, Alman Gold Flower Cilt ve Vücut Bakım ürünleri ile Doğuş Kozmetik SPA Group  Türkiye Distribütörü olarak piyasada yerini almıştır.
 • 2002 yılında GSD cihazlarının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2003 yılında Alman KLAPP ürünlerinin Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almış, markayı sektöre kazandırmıştır.
 • 2003 yılında Tayland’da üretilen Natural Secret Vücut Bakım ürünlerinin başta Türkiye Distribütörlüğünü satın alan, sonrasında yenilikçi bir hizmet anlayışıyla sektörde ki açığı kapatarak markanın tamamını satın almıştır. 2009 yılında Fransız Cilt Bakım markası Phytomer Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında İtalyan kozmetik devi Comfort Zone’un Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında dünyanın SPA & Wellness Cihaz ve Ekipman konusunda lider şirketi İtalyan NİLO firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında İtalya’nın en büyük cihaz üreticisi NovaEstetyc firmasının Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında dünyanın en büyük ve en eski SPA & Thallasso Ekipman üreticisi Unbeschieden firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında Alman kozmetik devi Biodroga ve Biodroga MD’nin Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında Alman kozmetik Lüks SPA markası Futuresse markasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında dünyanın en iyi IPL ve NDyag Lazer üreticisi Danimarkalı Ellipse firmasının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında Fransa’nın % 60 Güzellik Salonlarında ve % 90 Güzellik Okullarında kullanılan Fransız kozmetik markası Elements’in Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2013 yılında Fransız Marin kozmetik devi Algotherm’in Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2013 yılında İtalyan kozmetik devi Bioline’ın Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2014 yılında Doğuş Kozmetik SPA Group bünyesinde yer alan tüm kozmetik markalara online olarak ulaşabileceğiniz ve satın alabileceğiniz Online Kozmetik Alışveriş Mağazası kozmetikON.com hizmete açılmıştır.
 • 2014 yılında Güney Kore Korust firmasının ürettiği HIFU sistem UTIMS A1 cihazının Türkiye ve Kıbrıs Distribütörlüğünü almıştır.
 • 2015 yılında Lüks Profesyonel & Medikal Kozmetik markası B2C MD (Beauty Code Medical) lansmanı gerçekleştirilmiştir. 
Doğuş Kozmetik SPA Group 2003 yılından itibaren Wellness & SPA konusuna ağırlık vererek bu konuda sektörde söz sahibi konuma gelmiştir. Türkiye’de en çok kozmetik markasına sahip olan ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Doğuş Kozmetik SPA Group yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmayı başardı. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel fuar, workshop, kongre, seminer, sempozyum vb. organizasyonlarda da yoğun katılım ile varlık göstermekte, sektörün dinamiklerini, dünya pazarlarındaki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz etmektedir.

Doğuş Kozmetik SPA Group ürünlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, tüm cihazlar CE belgelidir. İstanbul Ümraniye’de bulunan Doğuş Kozmetik SPA Group müşterilerine en iyi servisi verebilecek yetkinliktedir.  Ekip çalışması, yaratıcılık, çevre bilinci ve müşteri memnuniyeti gibi değerlere olan bağlılığından güç alan Doğuş Kozmetik SPA Group, sürdürülebilir gelişmeyi, yüksek kalitede kozmetik ve cihaz üretimini, müşteriye özel servis anlayışını sağlayabilme tutkusuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Doğuş Kozmetik SPA Group, ileri teknolojiyi kullanarak; kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, tüm segmentlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kozmetik ve cihaz üretiminde yüksek derecede uzmanlaşmış, uluslararası standartlarda kaliteli, hijyenik ürün ve hizmetler sunan öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.  

Doğuş Kozmetik SPA Group yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Her yıl hızla büyüyerek, sektörümüzde ve dünyada en fazla çeşide sahip üretici olarak güvenle yolumuza devam etmekte. Markasına verdiği değeri maksimumda tutan Doğuş Kozmetik SPA Group üretimdeki yüksek kalitesi ve satış sonrası verdiği destek ile birçok ödüle layık görülmektedir.

Kısa sürede yakalanan bu başarımızı yüksek kalite standartlarına, üstün hizmet anlayışına, dürüstlüğe ve bizimle yol alan seçkin bayilerimize borçluyuz.

Başarılarımıza katkısı bulunan tüm bayii, müşteri ve dostlarımıza bize olan destekleri ve güvenleri için teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
Doğuş Kozmetik SPA Group