Doğuş Kozmetik SPA Group, 1993 yılında estetik merkezi işletmeciliği, ekipman ve cihaz satışı yaparak sektöre giriş yapmış, medikal ve kozmetik ekipmanlar üreten, sektöründe dünya lideri kuruluşlardan biri haline gelmiştir. Ayrıca sektörde önemli birçok profesyonel kozmetik markalarının hem distribütörlüğünü hem de üretimini yapmaktadır.

Estetik, Güzellik, SPA & Wellness Merkezlerinin Cihaz, Ekipman ve profesyonel kozmetik konusunda sektöründe birçok ilke ve yeniliğe imza atarak çok kısa sürede Türkiye genelinde 1200’ü aşkın bayii sayısına ulaşan, 2000 yılından itibaren de büyük yeniliklerle cihaz, ekipman ve kozmetik ithalatı satışına başlamış bir şirkettir. Markalarımız dünya pazarında da liderliğini koruyarak, doğru adımlarla ileriye dönük yatırım geleneğini üretime ve teknolojiye verilen önem ile birlikte, çalışanlarından ve iş ortaklarından aldığı güçle, 28 yıldır başarıyı sürdürülebilir şekilde devam ettirmektedir.

Profesyonel kozmetik, medikal cihazlar ve SPA & Wellness ekipmanlarında pazar lideri şirketlerden olan Doğuş Kozmetik SPA Group, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere zincir otellere ve butik otellere tam donanımlı hizmet sunmakla birlikte aynı zamanda bir SPA'nın projelendirilip açılışına, açılışı sonrasında işletmeciliğine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ile en yeni, en trend SPA akımlarını, kozmetikte yükselen trendleri ve son teknolojilerini SPA otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır.

Doğuş Kozmetik SPA Group Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Danimarka, Güney Kore, Tayland ve Tayvan’dan dünyaca bilinen firmaların Türkiye temsilciliklerini almıştır. Güzellik merkezleri ve SPA & Wellness’larda kullanılan profesyonel kozmetik dünya markaları olan Biodroga, Biodroga MD, Bioline Jato, Algotherm, Elements, Futuresse, markalarının yanı sıra doğal kozmetikte devrim yaratan kendi markası Natural Secret ve şimdi de medikal ve lüks profesyonel kozmetik markası B2C MD (Beauty Code MD) ile bu alandaki iddiasını da sürdürmeye devam etmektedir. 
 • 2000 yılında kozmetik ithalatına başlayan gurubumuz, Alman Gold Flower Cilt ve Vücut Bakım ürünlerinin Türkiye distribütörü olarak piyasada yerini almıştır.
 • 2000 yılından itibaren CROSS markası ile Estetik, Güzellik ve SPA & Wellness  cihazları üretimine başlayan grubumuz 2005 tarihinden itibaren SPA cihaz ve ekipmanları üretimini de bünyesine katmıştır.
Gurubumuz 2012 senesinde Türkiye’de 3.000 m2 kapalı alanda kendi fabrikasını faaliyete geçirerek üretime başlamıştır. 2019 senesine kadar Almanya ve Çin’de bulunan CROSS teknolojisini ve kalitesini maksimumda tutan fabrikalarda OEM üretim yaptıran şirketimiz, 2019 senesinden itibaren Çin’de OEM ve Türkiye’de bulunan kendi fabrikasında üretime devam etmektedir. Şirketimiz seçkin distribütörleri ile birçok ülkede satış yapmakta ve satış sonrası servis vermektedir. Doğuş Kozmetik SPA Group, üretimini de kendisinin üstlendiği CROSS markasının pazarlama işleyişini ve faaliyetlerini de profesyonel saha ve eğitim ekibi ile gerçekleştirmektedir. Cihazların gerekli tüm uygulama ve eğitim adımları, CROSS Eğitim Sertifikaları ile belgelenmektedir. CROSS, tasarımlarında estetiği mühendislikle buluşturmaktadır. Dizayn, kalite ve güven kavramlarıyla tanınıyor olmak grubumuzu gururlandırır ve aynı zamanda yeni ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için bize güç verir.
 • 2002 yılında GSD marka cihazlarının Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2003 yılında Alman KLAPP Profesyonel Cilt bakım ürünlerinin Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almış, markayı sektöre kazandırmıştır.
 • 2003 yılında Tayland’da üretilen Natural Secret vücut bakım ürünlerinin başta Türkiye distribütörlüğünü alan, sonrasında yenilikçi bir hizmet anlayışıyla sektördeki açığı kapatarak markayı satın almıştır.
 • 2009 yılında Fransız cilt bakım markası Phytomer Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında dünyanın en büyük ve en eski SPA & Thallasso ekipman üreticisi Unbeschieden firmasının Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2010 yılında Alman Profesyonel kozmetik ürünler markası Biodroga ve Biodroga MD’nin Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında Alman kozmetik lüks SPA markası Futuresse markasının Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında dünyanın en iyi IPL ve NDyag lazer üreticisi Danimarkalı Ellipse firmasının Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2012 yılında Fransa’nın %60 güzellik salonlarında ve %90 güzellik okullarında kullanılan Fransız kozmetik markası Elements’in Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2013 yılında Fransız marin kozmetik devi Algotherm’in Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2013 yılında İtalyan Profesyonel kozmetik devi Bioline’ın Türkiye ve Kıbrıs distribütörlüğünü almıştır.
 • 2015 yılında kendi markamız olan lüks profesyonel ve medikal kozmetik markası B2CMD (Beauty Code Medical) lansmanı gerçekleştirilmiştir. Almanya, Fransa, İspanya ve Güney Kore’den Bulk olarak ithal edip tüm ambalaj ve dolumlarını Türkiye’de GMP ve ISO 9001:2015 belgelerine sahip olan kendi tesislerinde yapmaktadır.
Türkiye’de en çok Profesyonel kozmetik markası çeşidine sahip olan ve Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Doğuş Kozmetik SPA Group yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmayı başardı. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel fuar, workshop, kongre, seminer, sempozyum vb. organizasyonlarda da yoğun katılım ile varlık göstermekte, sektörün dinamiklerini, dünya pazarlarındaki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz etmektedir.

Doğuş Kozmetik SPA Group ürünlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı’na bildirimi yapılmış, tüm cihazlar CE belgelidir. Şirket merkezi İstanbul Ümraniye’de bulunan Doğuş Kozmetik SPA Group müşterilerine en iyi servisi verebilecek yetkinliktedir.  Ekip çalışması, yaratıcılık, çevre bilinci ve müşteri memnuniyeti gibi değerlere olan bağlılığından güç alan Doğuş Kozmetik SPA Group, sürdürülebilir gelişmeyi, yüksek kalitede kozmetik ve cihaz üretimini, müşteriye özel servis anlayışını sağlayabilme tutkusuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Doğuş Kozmetik SPA Group, ileri teknolojiyi kullanarak; kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, tüm segmentlerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kozmetik ve cihaz üretiminde yüksek derecede uzmanlaşmış, uluslararası standartlarda kaliteli, hijyenik ürün ve hizmetler sunan öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Doğuş Kozmetik SPA Group yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı ve müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmayı amaçlamaktadır. Her yıl sürdürülebilir bir hızla büyüyerek, sektörümüzde ve dünyada en fazla çeşide sahip üretici olarak güvenle yolumuza devam etmekteyiz. Markasına verdiği değeri maksimumda tutan Doğuş Kozmetik SPA Group üretimdeki yüksek kalitesi ve satış sonrası verdiği destek ile birçok ödüle layık görülmektedir.

Kısa sürede yakaladığımız bu başarımızı, yüksek kalite standartlarına, üstün hizmet anlayışına, her biri kendi alanında uzman, kişisel ve mesleki gelişime önem veren çalışma arkadaşlarımıza, dürüstlüğümüze ve bizimle yol alan seçkin bayilerimize borçluyuz.

Başarılarımıza katkısı bulunan tüm paydaşlarımıza ve dostlarımıza bize olan destekleri ve güvenleri için teşekkürü bir borç biliriz.
 
Saygılarımızla,
Doğuş Kozmetik SPA Group