KIRIŞIKLIK ÖNLEYİCİ GÜNEŞ KORUYUCU KREM SPF 30

Kırışıklık önleyici etkili koruyucu krem.
Aktif İçerikler;
MATRIXYL® 3000 – cilt yoğunluğunu iyileştirir, kalıcı kırışıklıkları bile düzeltir.
E Vitamini - cildin yaşlanma sürecini geciktirir. Güneş ışınlarına karşı korur.
Pantenol (provitamin B5) - cildi etkili bir şekilde nemlendirir, yatıştırır ve yatıştırır, yumuşaklığını ve elastikiyetini geri kazandırır.
Kimyasal UV filtreleri– UV radyasyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
Aloe özü ve Shea Yağı - cildi nemlendirir, yatıştırır ve yeniler.
UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı uygun şekilde korunmuş, pürüzsüz, nemli, elastik ve genç görünümlü cilt etkisi sağlar.
UV ışınlarının zararlı etkilerine maruz kalan, renk atması ve kızarıklığa meyilli hassas, kuru ve olgun ciltlerin bakımı için önerilir.
Yüksek güneş koruması sağlar,renk atması, güneş lekesi ve çil riskini en aza indirir,cildin foto yaşlanmaya karşı korunmasına yardımcı olur ve çevresel faktörlerin (kuvvetli rüzgar, güneş, tuzlu su) neden olduğu eritem oluşumunu engeller,hidrasyon ve beslenme hissi sağlar,cildi pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları daha az görünür hale getirir.Cilt sıkılığını, yoğunluğunu ve elastikiyetini yeniden kazanır. Makyaj altına mükemmel bir baz görevi görür.
Dermatolojik olarak test edilmiştir. Vegan üründür.

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde eşit bir tabaka halinde uygulayın. Kremi gün boyunca, özellikle yüzdükten, havluyla kuruladıktan ve yoğun terledikten sonra sık sık uygulayın.Güneş koruyucu bir ürün kullanırken bile güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak ciddi bir sağlık tehdididir.