Leke Önleyici Krem Jel

Güneş lekeleri, renk değişikliği veya görünür yara izleri olan hasarlı cildin günlük bakımı için önerilen yüksek UV filtreli ultra hafif koruyucu krem-jel. Yeni nesil UVA ve UVB filtreleri sayesinde krem-jel yüksek güneş koruması sağlar, cildin yaşlanma sürecini geciktirir.
Aktif İçerikleri;
Nilüfer özü ile birleştirilmiş lipoamino asit - yatıştırıcı bir etkiye sahiptir, cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.
D-pantenol - cildi etkili bir şekilde nemlendirir, yumuşaklık ve elastikiyet verir, yatıştırıcı özelliklere sahiptir.
E Vitamini - cildin yaşlanma sürecini geciktirir, cildi UV ışınlarına karşı korur.
Kimyasal UV filtreleri – cildi UVA ve UVB radyasyonuna karşı etkili bir şekilde korur.
Renk değişikliği, lekeler ve çiller olmadan eşit, pürüzsüz bir cilt. Güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı mükemmel koruma sağlar.
Krem-jel mükemmel şekilde nemlendirir ve besler. Preparat suya dayanıklıdır, fotostabildir ve komedojenik değildir. Beyaz iz bırakmaz ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Makyaj altı bazı olarak idealdir.
Dermatolojik olarak test edilmiştir. Vegan üründür.

Güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde eşit bir tabaka halinde uygulayın. Krem jeli gün boyunca, özellikle yüzdükten, havluyla kuruladıktan ve yoğun terledikten sonra sık sık uygulayın.Güneş koruyucu bir ürün kullanırken bile güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak ciddi bir sağlık tehdididir.