Novaestetyc BODYKA SCP KAVİTASYON

Novaestetyc BODYKA SCP KAVİTASYON

Güzellik Endüstrisinde Bodyka'nın Yeri:
- Bölgesel yağ hücrelerin azaltılması
- Selülitli bölgelerin azaltılması
- Adipose edematosa
- Lipoma

Bu tedavi cerrahi müdahalelerden önce yağ hücrelerinin olduğu bölgeyi ve cerrahi müdahale sonrası oluşacak yara izini azaltmak için uygulanır.
- Yeniden şekillendirme
- Bölgesel yağ hücrelerine etki ederek, vücudun yeniden şekil alması sağlanır.
 
SONICPHOR ve PATENTLİ SCP TEKNOLOJİSİ
Sonicphor teknolojisi, lipoliz tedavisi ile yağ hücrelerinin yıkımı ve selülitli bölgelerin giderilmesi konusunda , Novavision Group tarafından geliştirilmiş ve tescillenmiştir. Sonicphor, aynı zamanda düşük frekanslı sonication(ultrasound'lu kavitasyon ) sayesinde cerrahi müdahale olmaksızın tedaviye imkan verir. SCP, Safety Cavitation Program (Güvenli Kavitasyon Program) teknolojisi, sonicphor -ultrasound'lu kavitasyon- ile yapılan tedavinin güvenli şekilde uygulanabilmesi için Novavision Group tarafından patentlenmiş yazılım ve donanım bütünüdür.
 
Ana Özellikler:
- SCP kontrol sistem
- Sonicphor – ultrasound'lu kavitasyon – teknolojisi
- Otomatik ayar sistemi
- SCP teknolojisi ile operatör ve müşteri için güvenli uygulama
- Tanımlanmış çoklu atım modu
- Güvenli,çabuk,etkili ve ağrısız tedavi
 
Bodyka, non-invasiv özellikli teknoloji, özellikle bölgesel yağ hücreleri ve selülitli bölgelerin tedavisinde uygulanan cerrahi liposuction'a alternatif oluşturmaktadır.
Bodyka, ultrasonik dalgaların düşük frekanslı sonication(ultrasound'lu kavitasyon) ile sonophorez uygulamasının birleşimini temel alır.
Novavision Group ve Pavia Üniversitesi tarafından yapılan, 2 yıllık proje araştırma geliştirme sürecinin sonucunda tam anlamıyla güvenli uygulama ve mükemmel sonuçlar garanti edilmektedir. Eşsiz Bodyka “otomatik frekans ayarlama” sistemi ve tarama sistemi, kullanıcı tarafından en iyi sonucun elde edilebilmesi için frekansı (%1-%10) ayarlanabilme olanağı verir.
 
Cihazda bulunan hareket algılama sensörleri, başlık düzgün kullanılmadığı takdirde ultrasound uygulamasını durdurur. Sahip olduğu başlık görüntüleme sistemleri ve ayakla kontrol mekanizmasındaki ultrasound denetleme sistemi kontrolsüz bir şekilde uygulama yapılmasını engelleyerek, operatörün ve müşterinin güvenliğini ve rahatlığını garanti eder.
 
Yazılım güvenli ve kullanımı kolaydır; operatörün parametreleri ayarlamasına, ultrasound çıkışının 3W/cm²'ye kadar kontrol edebilmesine olanak verir. Bilimsel olarak test edilmiş prosedürler ve metotlar, tedavinin hızlı, güvenli, etkili ve ağrısız olduğunu,somut bir şekilde ispat etmiştir.