BIODROGA MD KIZARIKLIK KARŞITI BAKIM SERİSİ

Bir çok kişi cildindeki kızarıklık, inflamasyon, kistik sivilceler ve kaşıntıdan şikayetçidir. Bu durumun sürekli olması aynı zamanda cildin esnekliğini ve şeklini korumasını da etkilemektedir. Cilt kızarıklığı ile ilişkili inflamatuar süreçler cildin elastikiyetini sağlayan kolajen ve elastin liflerine zarar verir. BIODROGA MD Kızarıklık Karşıtı Bakım Serisi özellikle kuperozlu (kılcal damarların genişlemesine bağlı oluşan kızarıklık) ve telenjektazili (kılcal damarların cilt yüzeyinde görünür hale gelmesi) ciltler için formülize edilmiştir.
 

Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Serum
Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Serum
BIODROGA MD Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Serum, kuperoz ve telenjektazi sebepleri ile oluşan kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur. İçerdiği flavonoidler ile kılcal damarların ve damar duvarlarının güçlenmesini destekler. Aynı zamanda kolajen liflerin yıkımına sebep olan kolajenaz enzimini inhibe ederek, cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cilt yatışmış ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.
Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Krem
Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Krem
BIODROGA MD Kızarıklık Karşıtı Yatıştırıcı Krem, yatıştırıcı ve kuvvetlendirici etki göstererek kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur. İçerdiği flavonoidler ile kılcal damarların ve damar duvarlarının güçlenmesini destekler. Aynı zamanda kolajen liflerin yıkımına sebep olan kolajenaz enzimini inhibe ederek, cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur. Cildin doğal nem düzeyini destekler. Düzenli kullanımda cilt yatışmış ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.