Haber & Etkinlikler

13 Mart 2014

 KozmetikON’un Marka Yüzü EBRU ŞALLI GÜZELLİK & BAKIM FUARI 2014’teydi.

13-16 Mart 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi & Lütfü Kırdar Rumeli Exhibition Center’da düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarı 2014’te en büyük alanda, en dikkat çeken stand tasarımı ile Doğuş Kozmetik SPA Group yeni Medikal Cihazlarının ve Profesyonel Kozmetik markalarının tanıtımını gerçekleştirdi. 20 yılı aşkın süredir SPA sektörünün lideri olan Doğuş Kozmetik SPA Group fuarda lansmanını yapacağı Kozmetikon markasıyla boy gösterdi. Doğuş Kozmetik Spa Group'un standında, Kozmetikon'un marka yüzü Ebru Şallı da güzellik sırlarını paylaştı.
 
Fuara katılım sağlayan ziyaretçilerin yoğun ilgisi kozmetikON.com üzerineydi, "Kozmetikon.com", dünyaca ünlü 9 ayrı profesyonel kozmetik markasını online platformda da tüketicileriyle buluşturdu. Güzellik ve kozmetik sektörürünün lider markası Doğuş Kozmetik SPA Group, Kozmetikon markasının tanıtımı için ünlü manken Ebru Şallı ile anlaştı. Güzellik merkezlerine kurulacak online bir satış standı olan Kozmetikon, dünyaca ünlü 9 ayrı profesyonel kozmetik markasının ürünlerini sunmak üzere tasarlandı. Güzellik merkezlerinin ürünü rafta tutmasına, stokta tutmasına gerek kalmadan ihtiyaca yönelik ürünleri sunabilmesine imkan tanıyan Kozmetikon standları, sadece mağaza sahiplerinin değil, müşterilerin de kullanıcı koduyla sipariş verebilmesini sağlıyor. Sistem bayilerin müşteri takibini kolaylaştırırken, müşteriler de bu sistem sayesinde seçkin markaların 1000’e yakın ürününe özel indirimli fiyatlarla tek bir tıkla sahip olabiliyor.
 
Doğuş Kozmetik SPA Group çatısı altında yer alan Profesyonel Kozmetik markaları arasından Biodroga, Biodroga MD, Elements ve Natural Secret katılımcıların ve ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Katılımları ile standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilere, bayilerimize teşekkürlerimizi sunarız.
 
Diğer Haber & Etkinlkler